Lunch med föreläsning av Günther Mårder & Affärsnätverkande

Odd Fellow huset
Västra Trädgårdsgatan 11 A, Stockholm
Visa på karta
11 november 2016
11:50 - 13:45
Tidszon: Stockholm, GMT+02:00
Arrangör
Rotary Stockholm City Affärsnätverk
Boka/OSA
Detta event har redan ägt rum!
Plats
Odd Fellow huset
Datum
11 november 2016
Tid
11:50 - 13:45
Tidszon: Stockholm, GMT+02:00

Premiär för lunchmöten i Odd Fellow huset

Vill du få fler kontakter och affärsrelationer med andra yrkesverksamma? Vill du vara med och se den bästa sidan av Rotary som yrkesnätverk?

Nu startar Stockholm City Affärsnätverk! Både Du som Rotarian och Du som gäst får fler chanser till att utveckla era nätverk med nya kontakter. För dig som Rotarian och dig som gäst erbjuder Affärsnätverket Stockholm City regelbundna träffar med kvalificerade talare och spännande möten. Du kommer få vara med om 5-7 träffar per år i samband med lunch och afterwork.

”Key Note Speaker” för vårt premiärmöte är Günther Mårder, Företagarnas VD, djupt engagerad i utvecklingen av företagsamhet och affärsutveckling. Günther talar under rubriken ”Samhällsförändringar som påverkar företagsamheten”.

Anmäl dig och dina affärskontakter till ett möte med nya möjligheter i bästa Rotaryanda!

Vad: Lunch med Günther Mårder och nätverkande
Varför: Nätverka, inspireras och få en inblick i Rotary
När: Fredag 11:e november kl 11.50 - 13.45
Var: Odd Fellow huset, Västra Trädgårdsgatan 11A
Pris: 140 kr för lunchen (betalas vid ankomst)

OSA senast söndag 6:e november!
Avgift 200 kr tillkommer om du anmält dig men inte kommer utan att meddela senast 24 timmar innan.


Anmäl dig så håller vi uppdaterad inför kommande nätverksträffar! Vill du bjuda med vänner? Dela länken i sociala medier och klistra in länken i mail till dina vänner så att de kan gå in och anmäla sig!

Varmt välkommen!